VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

Notikumi
VSAC „Rīga” filiāle „Ezerkrasti” ēkas rekonstrukcija Drukāt E-pasts:

VSAC „Rīga” filiāle” Ezerkrasti” šogad plāno atklāt rekonstruēto ēku, kuru apdzīvot varēs 181 klients. Ēkā ir izveidotas labiekārtotas telpas klientiem un darbnīcas prasmju apgūšanai pastāvīgu dzīvi uzsākot pēc sociālās aprūpes un rehabilitācijas pasākumu veikšanas.

2014. gada nogalē tika pabeigti visi celtniecības darbi, šobrīd tiek aprīkotas dzīvojamās telpas un darbnīcas klientu prasmju attīstīšanai – šūšanas darbnīca, datornodarbību telpa, mācību virtuve, keramikas nodarbību telpa, grafikas nodarbību telpa, koka un klūgu rokdarbu telpa, aktīvās atpūtas telpa u.c darbnīcas.

VSAC „Rīga” filiāle „Ezerkrasti” ēka rekonstruēta Eiropas Reģionālās Attīstības fonda (ERAF) projektā Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma attīstība ietvaros.

Turpinājumā attēli:

Lasīt tālāk...
 
VSAC „Rīga” filiāles vadītājai Vēsmai Priedītei piešķir Atzinības krusta V šķiru Drukāt E-pasts:

Ordeņa kapituls ceturtdien, 23.oktobrī, piešķīra Atzinības krusta V šķiru Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) Rīga filiāles Pļavnieki direktorei Vēsmai Priedītei par priekšzīmīgu, izcilu, godīgu darbu, par ieguldījumu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas attīstībā.

Augsti vērtējams V.Priedītes ieguldījums sociālo pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā, pievēršot lielu uzmanību darbinieku izglītošanai ārzemēs, piesaistot ārvalstu sadarbības partnerus un ieviešot jaunus pakalpojumu veidus.

Izmantojot savu darba pieredzi un ārzemju sadarbības partneru piesaisti, V.Priedīte ir veiksmīgi organizējusi sociālā un rehabilitācijas personāla apmācības, kā arī veikusi dažādus rehabilitācijas pasākumus bērniem invalīdiem, ieviešot dažādas terapijas un aprūpes metodes. Tas ir nozīmīgs ieguldījums bērnu invalīdu rehabilitācijā, attīstībā un dažādu prasmju uzlabošanā.

Vēsma Priedīte 2003.gada 5.maijā iecelta par VSAC Rīga filiāles Pļavnieki direktori. Savas darba gaitas V.Priedīte uzsāka veselības jomā 1983.gadā, kā Saulkrastu zonālās slimnīcas bērnu terapijas, ķirurģijas nodaļas medicīnas māsa un laikā no 1986.gada līdz 1998.gadam kā Ātrās medicīniskās palīdzības feldšere. Laikā no 2002.gada līdz 2003.gadam V.Priedīte savu darba ieguldījumu ir veltījusi bērnu bāreņu aprūpei, strādājot aprūpes centrā Rīga kā Rehabilitācijas nodaļas vadītāja.

Atzinības krusts ir Latvijas Republikas apbalvojums. To piešķir par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Atzinības krusta devīze ir Godaprāta ļaudīm.

Lasīt tālāk...
 
103 gadu jubilejas svinības filiālē „Ezerkrasti” Drukāt E-pasts:

2014.gada 3.jūnijā VSAC „Rīga” filiālē „Ezerkrasti” svinējām mūsu ilggadējās iemītnieces Annas Purniņas 103 gadu jubileju. Zāle bija rotāta ar ceriņu un jasmīnu ziediem. Sanākušie sveicēji - sirmās māmuļas radinieki, filiāles darbinieki, fona mūzikai skanot, svinību vietā sagaidīja pašu gaviļnieci. Pēc ievadvārdiem, jubilāri ar skanīgu dziesmu no Annas kundzes jaunības dienām, sveica pašmāju vokālais ansamblis „Ezerkrasti”. Sveicēju vidū bija arī Labklājības Ministrijas ministra biroja vadītājs Reinis Uzulnieks, kurš apbrīnoja sirmās māmuļas mūža gājumu, saglabājot garajos dzīves ceļos tik možu garu, humora izjūtu un arī dzīvesprieku. Jubilāri ar ziediem un laba vēlējumiem sumināja VSAC „Rīga” direktore Inese Paudere un filiāles „Ezerkrasti” vadītāja Valentīna Maļcāne. Sveicējiem pievienojās arī Annas kundzes tuvākie radi, bet pēc tam jubilāre sveicēju mudināta, nodziedāja savu mīļāko tautasdziesmu „Stādīju ieviņu” un kavējās atmiņās par bērnību, jaunību, skolas gadiem un ganu gaitām, kā arī par otrā pasaules kara laiku, kad nācies gatavot ēst kara gūstekņiem. „Kaut nu būtu tā dzirde labāka un vairāk acu gaišuma” noslēgumā piebilda jubilāre, atzīstot, ka tad dzīvot būtu vēl vairāk prieka. Svinību noslēgumā jubilāre viesus cienāja ar sagādātajiem cienastiem un atklāja vēl daudz noslēpumu, kā nodzīvot tik garu mūžu.

Lasīt tālāk...
 
Dalība projekta  „Iesakņotāji  2014”ietvaros Drukāt E-pasts:

Jau 2013.gadā iesākās sadarbība projektā „Iesakņotāji” un arī 2014.gadā tā turpinās. Filiāles „Ezerkrasti” aktīvākie klienti sadarbojas ar skolēniem no Rīgas 6. vidusskolas sociālā dizaina projekta  „Iesakņotāji  2014” ietvaros, šogad vairāku mēnešu garumā tika veikti sēšanas un stādu piķēšanas darbi, kā rezultātā klienti 28.aprīlī un 30.maijā piedalījās Eiropas mājas terases apzaļumošanā. Projekta pamatmērķis ir piepildīt brīvo laiku gan vecāka gadagājuma ļaudīm, gan jaunāko klašu skolēniem, tādējādi saliedējot viņus kopējā nodarbē stādot zaļos augus un reizē arī iepazīstot vienam otru. Projekta ietvaros 26.maijā dalībnieki devās ekskursijā un apmeklēja Rīgas botānisko dārzu. 

Lasīt tālāk...
 
Ekskursijā uz Zemgali Drukāt E-pasts:

2014.gada 20.maijā un 27.maijā filiāles „Ezerkrasti” iemītnieki un dažas viņus pavadošās personas mēroja ceļu uz Zemgali - Dobeles Valsts Augļkopības Institūtu, kur apmeklēja slavenā latviešu dārzkopja, selekcionāra, augļkopības vecmeistara Pētera Upīša izveidoto ceriņu dārzu. Maijs ir laiks, kad šo vietu apmeklē tūkstošiem ekskursantu, lai priecātos par pavasari un dabas krāšņumu, simtiem ziedošo ceriņu šķirņu. Pēc vairākām svaigā gaisā pavadītām stundām dabas krāšņuma idillē, dārza vadība mūs aicināja arī iepazīties ar ievērojamā selekcionāra darba telpām, kur patlaban iekārtots Pētera Upīša muzejs. Tad mūsu ceļš aizveda līdz Ozolnieku novada zemnieku saimniecībai „Līcīši”, kur jau vairāk nekā 20 gadus tiek audzētas kazas. Paši saimnieki mums laipni izrādīja kazu kūtis, kā arī to, kā notiek slaukšanas process un kā tālāk piens tiek apstrādāts un iepildīts pudelēs, lai tālāk to nogādātu tirdzniecības vietās. Pēc savdabīgās pastaigas pa kazu dzīves vietu, zem kuplās liepas zariem pie lielā galda tikām aicināti arī degustēt kazas pienu un sieru. 

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 Nākamā > Beigas >>

Lapa 2 no 7

Centra filiāles


Kalnciems

VSAC "Rīga" filiāle „Kalnciems"Kalnciema 93, Rīgā, LV-1046, Tālrun...

Lasīt
Teika

VSAC "Rīga" filiāle „Teika"Stāmerienas 4, Rīgā, LV-1006,Tālrunis ...

Lasīt
Ezerkrasti

VSAC "Rīga" filiāle "Ezerkrasti"Berģu 142, Rīgā, LV-1024,Tālrunis 679...

Lasīt
Jugla

VSAC "Rīga" filiāle "Jugla"Braila iela 2, Rīga, LV-1024Tālrunis / fak...

Lasīt
Rīga

VSAC "Rīga" filiāle "Rīga"Kapseļu iela 31/18, Rīga, LV-1046Tālru...

Lasīt
Pļavnieki

  VSAC "Rīga" filiāle „Pļavnieki"Zebiekstes 12, Rīgā, LV-108...

Lasīt
Baldone

VSAC "Rīga" filiāle  „Baldone"Mežvidu iela 17, Baldone, Baldones ...

Lasīt