VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

Notikumi
Lielā pavasara talka VSAC Rīga Drukāt E-pasts:

Sestdien, 24.aprīlī uz Lielo talku pulcējās lieli un mazi. VSAC „RĪGA” kolektīvs draudzīgi iesaistījās lielajos sakopšanas darbos. Darbi runā paši par sevi, aicinu Jūs apskatīt fotogaleriju, kur visi redzami lielajos darbos un ,protams, pēc darba sātīgas uzkodas noderēs vienmēr.Nelielu iekatu Lielā pavasara TALKĀ VSAC „RĪGA” filiālē „Ezerkrasti” mums sniedz  A. Gricaičuka-Puriņa. Piektdien, 2010. gada 23. aprīlī no pulksten 9.00 – 15.00 VSAC „Rīga” filiālē „Ezerkrasti” notika lielā pavasara talka, kurā piedalījās gan iestādes darbinieki, gan iemītnieki. Talkas laikā tika sakopta ne tikai filiāles „Ezerkrasti” teritorija ap ēkām, un mežs, bet arī ārpus žoga esošā zaļās zonas  josla 

Lasīt tālāk...
 
Lieldienu pasākums - " Raibs kā Lieldienu ola " Drukāt E-pasts:

Liela diena, liela diena...  Lieldienās sasaucās VSAC "Rīga" filiāles darbinieki, kas 6.aprīlī bija pulcējušies uz kopīgu Lieldienu pasākumu "Raibs kā lieldienu ola".

Katra filiāle bija sarūpējusi Lieldienu pārseigumu un dažādus cienastiņus, protams, neizpalika Lieldienu olas, lai tās varētu ripināt. Katra filiāle pārstāvēja savu  KRāSU. Pasākumu vadīja Iveta Purne, Agija Ozoliņa un Zinta Pētersone. Zālē bija pulcējušies arī filiāles "Jugla" neredzīgie klienti, kuriem Zinta visu pasākuma norisi atstāsīja, raksturojot, kas kuram mugurā un kads kurš izskatās.

Lasīt tālāk...
 
VSAC "Rīga" 8. marta pasākums Drukāt E-pasts:


8.martā VSAC "Rīga" filiālē Jugla viesojās Juris Hirš, sniedzot koncertu un iepriecinot klātesošos ar jaukiem stāstiņiem no dzīves.

Piedāvājam noklausīties Audio ierakstu  >>>
{audio}images/audio-video/J.Hirsh.VSACRiga.mp3{/audio}

Informāciju sagatavoja:
Tatjana Šķubure, Sociālo pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas mājas lapas administratore

 
VSAC "Rīga" filiāles "Jugla" Valentīndienas sarīkojums Drukāt E-pasts:

   Valentīndienas sarīkojums pulcēja pilnu zāli klausītāju un skatītāju.
Pasākumu kuplināja ansamblis "Prieks".  Klausītājus gaidīja daudz un dažādi parsteigumi. Pasākumu vadīja Iveta Purne. Zālē skanēja dzeja, mūzika un ļoti, ļoti daudz romantikas. Iveta stāstīja kādu notikumu no savas dzīves, kas atstājis lielu ietekmi uz turpmāko dzīvē. Iveta pārsteidza klātesošos ar brīnišķīgu dziesmu duetā ar dēlu. Filiāles "Jugla" vadītāja Inese Banceviča sveica dažādās Valentīndienas nominācijās izvirzītos cilvēkus, kuri ir bijuši vissirsnīgākie un vismīlētākie, visizpalīdzīgākie un visatsaucīgākie ... Klātesošos priecēja ansamblis "Retro" un "Prieks". Noslēgumā apsveikuma vārdus teica  Labklājības ministrijas pārstāvji, sveicot visus Valentindienā un vēlot gaišumu, siltumu un ,protams, mīlestību sirdī. Iveta noslēgumā pārsteidza visus ar lielo PāRSTEIGUMU, aicinām  Jūs aplūkot fotogrāfijas un  noklausīties video.

Lasīt tālāk...
 
Olafa Brūvera lekcija „Kā atrast pamatu dzīvei?” Drukāt E-pasts:


„Mēs bieži dzīvē meklējam drošu pamatu...” šādi savu uzrunu VSAC Rīga filiāles Jugla zālē sapulcējušos, uzrunāja Agija Ozoliņa. Viņa aicināja uzmanīgi ieklausīties Olafa Brūvera teiktajā, izteikt viedokli un dalīties pārdomās par dzirdēto.
”Cilvēki liek cerības uz nestabilām lietām naudu, izglītotību un skaistumu, bet uz to nevar likt visu savu cerību....” – tā savā uzrunā saka Brūvera kungs.

Atbildes noklausieties Audioziņā  >>>
{audio}images/audio-video/O.Bruveris.VSACRiga.mp3{/audio}

Informāciju sagatavoja:
Tatjana Šķubure, Sociālo pakalpojumu nodrošināšanas nodaļas mājas lapas administratore


 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 Nākamā > Beigas >>

Lapa 7 no 7

Centra filiāles


Kalnciems

VSAC "Rīga" filiāle „Kalnciems"Kalnciema 93, Rīgā, LV-1046, Tālrun...

Lasīt
Teika

VSAC "Rīga" filiāle „Teika"Stāmerienas 4, Rīgā, LV-1006,Tālrunis ...

Lasīt
Ezerkrasti

VSAC "Rīga" filiāle "Ezerkrasti"Berģu 142, Rīgā, LV-1024,Tālrunis 679...

Lasīt
Jugla

VSAC "Rīga" filiāle "Jugla"Braila iela 2, Rīga, LV-1024Tālrunis / fak...

Lasīt
Rīga

VSAC "Rīga" filiāle "Rīga"Kapseļu iela 31/18, Rīga, LV-1046Tālru...

Lasīt
Pļavnieki

  VSAC "Rīga" filiāle „Pļavnieki"Zebiekstes 12, Rīgā, LV-108...

Lasīt
Baldone

VSAC "Rīga" filiāle  „Baldone"Mežvidu iela 17, Baldone, Baldones ...

Lasīt