VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

Notikumi
Sadraudzības sporta spēles Ķīšos Drukāt E-pasts:

2014.gada 23.maijā Zemgales sociālās aprūpes centra filiālē „Ķīši” notika sadraudzības sporta spēles. Uz tām tikām aicināti arī mēs no filiāles „Ezerkrasti”. Ceļu uz Ķīšiem mēroja 10 aktīvākie un sportiskākie iemītnieki, kuri ar mājniekiem sacentās virves vilkšanā, šautriņu mešanā, bumbu ķeršanā un citās aktivitātēs. Labi pavadīts laiks svaigā gaisā, domu un viedokļu apmaiņa kliedēja ikdienu, jo šoreiz galvenais noteicošais nebija sportiskie rezultāti, finiša metri vai sekundes, bet gan prasme kopīgi darboties kolektīvā un rast jaunus draugus.  

Lasīt tālāk...
 
Dalība Paralimpiskajā sporta dienas pasākumā Drukāt E-pasts:

2014.gada 16.maijā Mežaparka sporta centrā „Ķeizarmežs” notika Latvijas mēroga paralimpiskās  sporta spēles pulcējot vairākus simtus dalībnieku no Latvijas pilsētām un novadiem. Pēc sporta spēļu karoga pacelšanas un pasākuma leģendas – pasaules paraolimpisko sporta spēļu čempiona Aigara Apiņa  uzrunas dalībnieki piedalījās dambretes  un novusa spēlē, daži  peldbaseinā sacentās peldēšanā, citi šautriņu mešanā un vēl powerliftingā. Ikviena tiesības ir piedalīties fiziskās aktivitātēs, pierādot ka nebūt fiziskie trūkumi ir šķērslis veiksmei pierādīt savu varēšanu. Šajā nozīmīgajā pasākumā dalību ņēma filiāles „Ezerkrasti” iemītnieki. Kaut arī godalgas šoreiz neieguva, mēģināts nav zaudēts, jo šāds pasākums dod stimulu nākamā gada spēlēm. 

Lasīt tālāk...
 
VSAC "Rīga" Vakanču gadatirgū Drukāt E-pasts:

2014.gada 10.maijā no pulkstens 10.00 līdz 14.00,  Rīgā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama, notika Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus. Vakanču gadatirgū, jau otro gadu pēc kārtas, piedalījās arī Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” (VSAC „Rīga”) Personāla nodaļas darbinieki.

Lasīt tālāk...
 
Filmas „Džimlai rūdi rallallā” prezentācija filiālē „Ezerkrastos” Drukāt E-pasts:

2014.gada 10.aprīlī pie mums filiālē „Ezerkrastos” viesojās jaunās latviešu vecākās paaudzes aktieru spēlfilmas „Džimlai rūdi rallallā” veidotāji – režisors un scenārija autors Māris Putniņš un daži no filmas varoņiem – aktrise Velta Skurstene un Ingrīda Andriņa.  Ar klātbūtni mūsu pasākumā pagodināja arī Labklājības Ministrijas valsts sekretāre Ieva Jaunzeme, kura mūsu iemītniekiem novēlēja optimismu un vienmēr būt aktīviem kultūras pasākumu apmeklētājiem. Atcerēsimies, ka  daudzas šīs filmas epizodes pirms 3 gadiem tika filmētas arī VSAC Rīga filiāles „Ezerkrasti” ēkā – vestibilā, bibliotēkā, zālē, ēdnīcā. Uz  kinoseansu un tikšanos ar filmas "radošo brigādi" bija ieradušies ap 100 iemītnieki, jo daudzu atmiņās joprojām nebija izzudis tas laiks, kad telpās bija izvietoti prožektori, filmēšanas kameras un sastapt varēja daudzus senpazīstamus aktierus. Tad zālē dzisa gaisma un uz ekrāna varējām vērtēt veikumu.

Lasīt tālāk...
 
Annas Purniņas 102 gadu mūža jubileja Drukāt E-pasts:

purina      Annas Purniņas 102 gadu mūža jubileja.

 

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 Nākamā > Beigas >>

Lapa 3 no 7

Centra filiāles


Kalnciems

VSAC "Rīga" filiāle „Kalnciems"Kalnciema 93, Rīgā, LV-1046, Tālrun...

Lasīt
Teika

VSAC "Rīga" filiāle „Teika"Stāmerienas 4, Rīgā, LV-1006,Tālrunis ...

Lasīt
Ezerkrasti

VSAC "Rīga" filiāle "Ezerkrasti"Berģu 142, Rīgā, LV-1024,Tālrunis 679...

Lasīt
Jugla

VSAC "Rīga" filiāle "Jugla"Braila iela 2, Rīga, LV-1024Tālrunis / fak...

Lasīt
Rīga

VSAC "Rīga" filiāle "Rīga"Kapseļu iela 31/18, Rīga, LV-1046Tālru...

Lasīt
Pļavnieki

  VSAC "Rīga" filiāle „Pļavnieki"Zebiekstes 12, Rīgā, LV-108...

Lasīt
Baldone

VSAC "Rīga" filiāle  „Baldone"Mežvidu iela 17, Baldone, Baldones ...

Lasīt