VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

Notikumi
VSAC "Rīga" vakanču gadatirgū Drukāt E-pasts:

2017.gada 25.maijā,  Rīgā, Kronvalda parkā pie Kongresu nama, notika Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus. Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” (VSAC „Rīga”) Personāla nodaļas darbinieki kopš 2012.gada regulāri piedalās vakanču gadatirgū.

Vakanču gadatirgus laikā VSAC „Rīga” Personāla nodaļas darbinieki  informēja apmeklētājus  par iestādi un darba nosacījumiem. Apmeklētājiem tika izdalīti bukleti ar aktuālo informāciju un esošajām VSAC „Rīga” vakancēm. Potenciālajiem darbiniekiem, tika piedāvāts aizpildīt anketas, kā arī tika veiktas pirmās darba intervijas ar kandidātiem uz brīvajām darba vietām.

1

2

 
LM radusi iespēju slēgt novecojušas aprūpes centru filiāles Drukāt E-pasts:

Labklājības ministrija (LM), turpinot ieviest sabiedrībā balstītus pakalpojumus, no 2016. līdz 2019. gadam plāno pārtraukt trīs valsts sociālās aprūpes centru filiāļu darbību. Šāda iespēja - slēgt novecojušās filiāles - ir rasta, jo samazinājies to bērnu skaits, kuriem nepieciešama aprūpe valsts sociālās aprūpes centros.

Šajās filiālēs dzīvojošiem pieaugušajiem ar garīga rakstura traucējumiem būs iespēja iesaistīties deinstitucionalizācijas pasākumos un pēc sagatavošanas uzsākt patstāvīgu dzīvi, vai, ja tas nav iespējams, turpināt saņemt pakalpojumus citās, labāk aprīkotās filiālēs. Savukārt bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem papildus tiks īpaši meklētas iespējas dzīvot ģimeniskā vidē.

Kopumā Latvijā darbojas pieci valsts sociālās aprūpes centri (VSAC) ar 28 filiālēm.

Raksta avots: LM

Pilns raksts atrodams šeit: Saite uz LM mājaslapu

 
VSAC Rīga filiāles Ezerkrasti klientu radošo darbu izstāde Drukāt E-pasts:

2015-11-29

2015-11-291

2015-11-292

2015-11-293

 
VSAC „Rīga” filiāle „Ezerkrasti” ēkas rekonstrukcija Drukāt E-pasts:

VSAC „Rīga” filiāle” Ezerkrasti” šogad plāno atklāt rekonstruēto ēku, kuru apdzīvot varēs 181 klients. Ēkā ir izveidotas labiekārtotas telpas klientiem un darbnīcas prasmju apgūšanai pastāvīgu dzīvi uzsākot pēc sociālās aprūpes un rehabilitācijas pasākumu veikšanas.

2014. gada nogalē tika pabeigti visi celtniecības darbi, šobrīd tiek aprīkotas dzīvojamās telpas un darbnīcas klientu prasmju attīstīšanai – šūšanas darbnīca, datornodarbību telpa, mācību virtuve, keramikas nodarbību telpa, grafikas nodarbību telpa, koka un klūgu rokdarbu telpa, aktīvās atpūtas telpa u.c darbnīcas.

VSAC „Rīga” filiāle „Ezerkrasti” ēka rekonstruēta Eiropas Reģionālās Attīstības fonda (ERAF) projektā Valsts sociālās aprūpes centra „Rīga” sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas pakalpojuma attīstība ietvaros.

Turpinājumā attēli:

Lasīt tālāk...
 
VSAC „Rīga” filiāles vadītājai Vēsmai Priedītei piešķir Atzinības krusta V šķiru Drukāt E-pasts:

Ordeņa kapituls ceturtdien, 23.oktobrī, piešķīra Atzinības krusta V šķiru Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) Rīga filiāles Pļavnieki direktorei Vēsmai Priedītei par priekšzīmīgu, izcilu, godīgu darbu, par ieguldījumu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas attīstībā.

Augsti vērtējams V.Priedītes ieguldījums sociālo pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā, pievēršot lielu uzmanību darbinieku izglītošanai ārzemēs, piesaistot ārvalstu sadarbības partnerus un ieviešot jaunus pakalpojumu veidus.

Izmantojot savu darba pieredzi un ārzemju sadarbības partneru piesaisti, V.Priedīte ir veiksmīgi organizējusi sociālā un rehabilitācijas personāla apmācības, kā arī veikusi dažādus rehabilitācijas pasākumus bērniem invalīdiem, ieviešot dažādas terapijas un aprūpes metodes. Tas ir nozīmīgs ieguldījums bērnu invalīdu rehabilitācijā, attīstībā un dažādu prasmju uzlabošanā.

Vēsma Priedīte 2003.gada 5.maijā iecelta par VSAC Rīga filiāles Pļavnieki direktori. Savas darba gaitas V.Priedīte uzsāka veselības jomā 1983.gadā, kā Saulkrastu zonālās slimnīcas bērnu terapijas, ķirurģijas nodaļas medicīnas māsa un laikā no 1986.gada līdz 1998.gadam kā Ātrās medicīniskās palīdzības feldšere. Laikā no 2002.gada līdz 2003.gadam V.Priedīte savu darba ieguldījumu ir veltījusi bērnu bāreņu aprūpei, strādājot aprūpes centrā Rīga kā Rehabilitācijas nodaļas vadītāja.

Atzinības krusts ir Latvijas Republikas apbalvojums. To piešķir par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Atzinības krusta devīze ir Godaprāta ļaudīm.

Lasīt tālāk...
 
Lapa 1 no 7