VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

latvija lv

SVEČU LIEŠANAS UN ROKDARBU INTEREŠU PULCIŅA AUDZINĀTĀJS Drukāt E-pasts:

Profesija: Sveču liešanas un rokdarbu interešu pulciņa audzinātājs

Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba vietu skaits: 1

Prasības:

Izglītības līmenis:  Vidējā profesionālā vai augstākā izglītība attiecīgajā jomā.

Paildus pasības: Pieredzē līdzvērtīgā jomā (darbā ar līdzīgu klientu grupu, vadot praktiska veida nodarbības) tiks uzskatīta par priekšrocību. Zināšanas par darbā lietojamo līdzekļu darbības principiem un to lietošanas noteikumiem. Spēja vadīt socializācijas procesu, attīstīt audzināmo intelektu un radošās spējas nodarbībās. Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes, klientorientēta darbība un orientēšanās uz darba pozitīvu rezultātu. Spēja strādāt psiholoģiski sarežģītās situācijās.

Alga no EUR: 220

Alga līdz EUR: 261

Darba režīms: Nepilns darba laiks (20 stundas nedēļā)

Slodzes tips: Pusslodze

Darba vietas adrese: Berģu iela 160, Rīga, LV-1024, VSAC "Rīga" filiāle "Ezerkrasti".

Kontaktinformācija
Kontaktpersona:  Sanita Jaunzeme, tālr.67436871; 29364050

Adrese: Braila iela 2, Rīga, LV-1024

CV līdz 2018.gada 31. augustam, ar atzīmi "Sveču liešanas un rokdarbu interešu pulciņa audzinātājs", sūtīt uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Tiks izskatīti iesniegtie CV, kuri atbilst izvirzītajām prasībām

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Rīga”. Lai saņemtu detalizētu informāciju par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai, lūdzam spiest “šeit”.