VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

VSAC „Rīga” filiāles vadītājai Vēsmai Priedītei piešķir Atzinības krusta V šķiru Drukāt E-pasts:

Ordeņa kapituls ceturtdien, 23.oktobrī, piešķīra Atzinības krusta V šķiru Valsts sociālās aprūpes centra (VSAC) Rīga filiāles Pļavnieki direktorei Vēsmai Priedītei par priekšzīmīgu, izcilu, godīgu darbu, par ieguldījumu sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas attīstībā.

Augsti vērtējams V.Priedītes ieguldījums sociālo pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā, pievēršot lielu uzmanību darbinieku izglītošanai ārzemēs, piesaistot ārvalstu sadarbības partnerus un ieviešot jaunus pakalpojumu veidus.

Izmantojot savu darba pieredzi un ārzemju sadarbības partneru piesaisti, V.Priedīte ir veiksmīgi organizējusi sociālā un rehabilitācijas personāla apmācības, kā arī veikusi dažādus rehabilitācijas pasākumus bērniem invalīdiem, ieviešot dažādas terapijas un aprūpes metodes. Tas ir nozīmīgs ieguldījums bērnu invalīdu rehabilitācijā, attīstībā un dažādu prasmju uzlabošanā.

Vēsma Priedīte 2003.gada 5.maijā iecelta par VSAC Rīga filiāles Pļavnieki direktori. Savas darba gaitas V.Priedīte uzsāka veselības jomā 1983.gadā, kā Saulkrastu zonālās slimnīcas bērnu terapijas, ķirurģijas nodaļas medicīnas māsa un laikā no 1986.gada līdz 1998.gadam kā Ātrās medicīniskās palīdzības feldšere. Laikā no 2002.gada līdz 2003.gadam V.Priedīte savu darba ieguldījumu ir veltījusi bērnu bāreņu aprūpei, strādājot aprūpes centrā Rīga kā Rehabilitācijas nodaļas vadītāja.

Atzinības krusts ir Latvijas Republikas apbalvojums. To piešķir par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Atzinības krusta devīze ir Godaprāta ļaudīm.

 

Informāciju sagatavoja:

Viktorija Buraka, Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste, 67021666, 26100727,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu