VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

Ziedojumi filiālei "Teika" Drukāt E-pasts:

Filiālē “Teika” trešajā ceturksnī ziedoti:

Teika1

 

Par fiziskas personas ziedotajiem līdzekļiem tika iegādāts baseins, kas papildina filiāles esošās āra aktivitātes, piedāvājot klientiem daudzveidīgākas, aktīvākas un interesantākas laika pavadīšanas iespējas.

Teika2

Juridiskas personas AS “Cēsu alus” ziedojums – dzirkstošais bezalkoholiskais dzēriens “Limpanietis”, palīdzēja nodrošināt svētku galda klāšanu un svētku sajūtu radīšanu bērniem un jauniešiem.

Teika3

Par fiziskas personas ziedotajiem līdzekļiem tika iegādātas šūpoles, kas nodrošinās iespēju bērniem/jauniešiem šūpoties un relaksēties.

 

Ziedojumi:

 08

Labdarības fonda “Bērnu rīts” ziedojums desmit rotaļu mašīnas, kuras tiek izmantotas VSAC „Rīga” filiālē „Teika” bērniem un jauniešiem rotaļām ārā smilšu kastēs, pavadot aktīvi un interesanti brīvo laiku.

06

Labdarības fonda “Bērnu rīts” ziedojums – divi gaismas galdi ar pultīm, kuri tiek izmantoti VSAC „Rīga” filiālē „Teika” speciālistu nodarbībās bērniem un jauniešiem, lai daudzveidotu nodarbību klāstu un lai papildinātu bērnu un jauniešu mācīšanās procesu ar radošām aktivitātēm.

 1-2018-07-12

Labdarības fonda “Bērnu rīts” ziedojums  – vienpadsmit sēžammaisi, ar kuriem VSAC „Rīga” filiālē „Teika” tika veikta grupu labiekārtošana. Sēžammaisos bērni un jaunieši var pavadīt brīvo laiku, relaksējoties un spēlējoties.

01

Labdarības fonda “Bērnu rīts” ziedojums – četri sēžam kubi, ar kuriem VSAC „Rīga” filiālē „Teika” tika veikta grupu labiekārtošana. Sēžam kubos bērni un jaunieši var pavadīt brīvo laiku relaksējoties un spēlējoties. 2018.gada jūnijs

gulta 1c

Pateicoties no privātpersonas saņemtajam ziedojumam - masāžas gultai, VSAC „Rīga” filiālē „Teika” tiek nodrošinātas klientiem nepieciešamās masāžas un uzlabota iestādē sniegto veselības pakalpojumu kvalitāte un daudzveidība. 2018.gada 1.ceturksnis

galds 1c

Galds, kuru ziedoja privātpersona, ir izmantots bērnu grupas labiekārtošanai, lai nodrošinātu bērniem ērtu vietu, kur pavadīt savu brīvo laiku, piemēram, zīmējot, darbojoties ar krāsām, liekot puzles. 2018.gada 1.ceturksnis

zekes 1c

Apģērbs un zeķes filiāles „Teika” jauniešiem, kuru iegādei līdzekļus ziedoja privātpersonas. 2018.gada 1.ceturksnis

IMG 0002IMG 0003

Trenažieris no A/S Dinamo Rīga 2013.gada 4.jūlijs;

Mājas kinozāle, ekrāns un projektors no SIA Elstar, 2013.gada 28.decembris.

IMG 0014IMG 0017

Funkcionālās gultas no biedrības Motus Vita, 2013.gada 30.septembrī.