VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

latvija lv

Pasākumu retrospekcija filiālē "Jugla" 2019.g. jūnija mēnesī Drukāt E-pasts:

1.jūnijā dalība Kristus draudzes rīkotajos Dārza svētkos LNB Strazdumuižas klubā.

Jugla 3   Jugla 4

4. jūnijā dalība Jēzus draudzes rīkotajā Vasarsvētku pasākumā senioriem Rāmavas muižā.

4.jūnijā VSAC “Rīga”filiālē “Jugla” notika LNB Strazdumuižas kluba ansambļu koncerts. Koncertā piedalījās gan sieviešu ansamblis “Rudens roze”, gan vīru ansamblis “Senozols”, jauniešu ansamblis “Pavasara brīnumputni” un pūtēju ansamblis. Koncertā lieliskā izpildījumā skanēja gan labi pazīstamas dziesmas, ko visi varējām dziedāt līdz, gan mazāk pazīstamas dziesmas un melodijas. Jo īpaši iepriecināja pūtēju ansambļa izpildītās dažādās austrumu melodijas.

Jugla 5   Jugla 6

13. jūnijā dalība biedrība “Aicinājums tev” rīkotajos 12. dziedāšanas svētkos Siguldā.

Jugla 7   Jugla 8

14.jūnijā -  sadziedāšanās ar RSAC “Gaiļezers” klientiem. Šoreiz sadziedāšanās tēma - “Vasara, vasariņa...”, un, protams, ielīgošana. Pasāuma dalībnieki gan centās atminēt dziesmas – gan pēc melodijas, gan pēc ritma, gan pēc kāda vārda dziesmā, gan visi kopā tās dziedājām, tajā netrūka arī “orķestra”elementu – paši spēlējām bungas – ar rokām, kājām.Protams bija arī tematiskie uzdevumi – dziesmas par ziediem, kokiem, ūdeņiem u.t.t

19.jūnijā – ielīgošana kopā ar folkloras kopu “Dandari”. Pasākums notikā ārā, pie ozoliem, un, kā atzina paši folkloras kopas dalībnieki, viņiem pirmo reizi nācās dziedāt dziesmas par ozoliem zem tik vareniem ozoliem. Skanēja gan līgo dziesmas, gan gājām rotaļās, gan, kā jau minēju, apdziedājām gan kokus, gan pļavas, gan pašus līgotājus, gan dziedējām dažādus Līgo un Jāņu dienas ticējumus.

Jugla 1   Jugla 2