VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

latvija lv

Pasākumu retrospekcija filiālē "Kalnciems" 2019.g. janvāra mēnesī Drukāt E-pasts:

Jaungada pirmo dienu atzīmējām ar savstarpējiem apsveikumiem, labiem novēlējumiem, dejām un rotaļām. Pusdienās visi kopā sapulcējāmies pie svētku galda.4.janvārī devāmies pastaigā pa Mežaparku, aplūkojām eglīti – vienu no festivāla ‘’Ziemassvētku egļu ceļš 2018’’ vides objektiem.

Kalnciems janvaris_1   Kalnciems janvaris_2

8.janvārī mūsu filiāli apciemoja Rīgas 9.vidusskolas skolēnu ansamblis. Bija prieks atkal dzirdēt iemīļotās Ziemassvētku dziesmas un dziedāt līdzi. Ieplānotais pasākuma laiks ievilkās, jo skanēja ne tikai viesu priekšnesumi, bet arī filiāles ansamblis ‘’Sirds Dziesmas’’ izdziedāja savu ziemas dziesmu repertuāru.

Kalnciems janvaris_3

Latviešu Samariešu apvienība deva iespēju 10.janvārī apmeklēt Arēnā Rīga brīnumainu ledus festivālu DISNEY ON ICE. Visi bija sajūsmā no tik krāšņa muzikālā priekšnesuma.

Kalnciems janvaris_4   Kalnciems janvaris_5

Jau nākamajā dienā, 11.janvārī, mūs gaidīja Multikino, kur noskatījāmies jautru aizraujošu mākslas filmu ‘’Jaungada jampadracis. Policists no Rubļovskas’’.

14.janvārī filiālē izskanēja Talantu fabrika. 14 dalībnieki demonstrēja savas spējas un prasmes dziedāšanā, dzejas deklamēšanā, dejošanā un  muzicēšanā. Visi klienti atbalstīja dalībniekus. Nobeigumā – saldi pārsteigumi un disenīte.

Kalnciems janvaris_6   Kalnciems janvaris_7

Kalnciems janvaris_8

15.janvārī  Aleksandra Ņevska Baznīcas Svētdienas skolas audzēkņi un skolotāji atbrauca ar jauku dāvanu – leļļu teatralizēts Ziemassvētku uzvedums ‘’Betlēmes zvaigzne’’.

Kalnciems janvaris_9   Kalnciems janvaris_10

EBRU mākslas meistarklases darbojas 17. un 26.janvārī. Pirmajā dienā vēl bijām ziemas noskaņās  un nodarbību tēma - Ziemassvētku eglīte, bet nākošajā - atkusnis un saulīte uzvedināja visus uz tik gaidīto pavasari.

Kalnciems janvaris_11   Kalnciems janvaris_12

Nodarbībās ne tikai zīmējām, bet arī veidojām dažādus dekorus no dzijām un dabas materiāliem.

Kalnciems janvaris_13