VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

latvija lv

Aktuālie pasākumi VSAC "Rīga" filiālē "Jugla" Drukāt E-pasts:

Pasākumu plāns VSAC „Rīga” filiālē „Jugla” 2020.gada oktobrī >>


Filiāles "Jugla" pasākumu retrospekcija par 2020.gada septembra mēnesi

Filiāles "Jugla" klienti septembra mēnesī piedalījās dažādās aktivitātēs pasākumos -  ekskursijā uz Rundāles pili, pārgājienā uz Brīvdabas muzeju, sporta spēlēs, dambretes sacensībās, keramikas interešu nodarbībā, zaļumballē "Nāc sadancot", kino pēcpusdienā, kur klienti klausījās Jāņa Skuteļa jokus un anekdotes.

1


Filiāles "Jugla" pasākumu retrospekcija par 2020.gada jūnija mēnesi

Jugla retrospekcija_Jūnijs

Jūnija mēnesī filiāles “Jugla” klienti piedalījās Bočia nodarbībās, Līgo pasākumā, keramikas pulciņa nodarbībās, mūzikas pulciņa nodarbībās.


Pasākumu retrospekcija filiālē "Jugla" 2019.g. decembra mēnesī

1. decembrī filiāles Jugla klienti Ādažu kultūras centrā apmeklēja dziedātājas Marijas Naumovas ziemas koncerttūres "Pa īstam" koncertu. Ziemassvētku programmā bija veltījums mātēm – mammas būtībai uz Zemes, kas ir visa pirmsākums, – un milzu mīlestībai, kas ar to saistās. Koncertā skanēja gan R. Paula, N. Matvejeva, I. Kalniņa, J. Lūsēna, U. Marhilēviča, I. Feldmaņa dziesmas, gan dziesmas no Marijas pēdējā albuma "Uz ilūziju tilta", kā arī jaunas oriģinālkompozīcijas, kas veltītas mātei. Koncertā muzicēja R. Beļēvičs (taustiņi), N. Skraucis (bass), I. Feldmanis (ģitāra), J. Kovaikovs (ģitāra), A. Buiķis (bungas) un L. Robežniece (balss).

jugla 1   jugla 2

3.decembrī VSAC “Rīga” filiālē “Jugla” tika demonstrēta mākslas filma “Pērku jūsu vīru”.Filmā stāstīts par kādu ģimeni - divdesmitās kāzu jubilejas vakarā sieva satiek vīra mīļāko, kurai ir tikai 20 gadu. Mīļākajai ir piedāvājums: viņa grib nopirkt vīru. Pēc pārdomu brīža sieva piekrīt, un vīrs, mājās pārnācis uzzina, ka ir pārdots savai mīļākajai. Brīnišķīgajā filmā galvenās lomas spēlē Jānis Jarāns, Zane Daudziņa un Aīda Ozoliņa.Ļoti spraiga, smieklīga un reizē smeldzīga filma.

4. decembrī pie mūsu klientiem ar koncertu viesojās folkmūziķes Inta Pauļuka, Ilze Vikmane un Maija Kucenko.

jugla 3

6. decembrī Ansambļa “Prieks” sadziedāšanās kopā ar Rīgas Vācu Kultūras biedrības ansambli “Morgenrot”, tika dziedātas populāras Ziemassvētku dziesmas latviešu un vācu valodās.

jugla 4   jugla 5   jugla 6

7. decembrī pie mums viesojās drāmas kolektīvs “Saulespuķe” ar dzejas izrādi, kurā izmantota dzejnieka Jura Kunnosa dzeja. Ļoti skaudrā, precīzā, atdzejojumiem bagātā dzejnieka valodā, lieliskais režisores darbs un augsti profesionālais aktieru sniegums ļāva mums aizvadīt brīnišķīgu smeldzīgu atmiņu laiku, atceroties 70-o un 80-o gadu Rīgu.

10. decembrī mākslas filmas “Mammu es tevi mīlu” demonstrējums. filma ir dinamisks attiecību trilleris par trīspadsmit gadus vecu Rīgas skolnieku Raimondu un viņa māti. Kāda šķietami nenozīmīga piezīme skolā iesāk piedzīvojumiem bagātu nedēļu Raimonda dzīvē. Raimonds aizbēg no mājām, iekuļas apšaubāmā afērā ar vietējo prostitūtu un nonāk policijas redzeslokā, taču beigās atrisina samilzušo konfliktu gan ar mammu, gan savu labāko draugu. Lomās: Kristofers Konovalovs, Vita Vārpiņa, Matīss Livčāns, Indra Briķe.Šo filmu 2014.gadā  Eiropas Bērnu filmu asociācija filmu atzinusi par Eiropas labāko bērnu filmu.

11.decembrī – Latvijas Pasta jauktā kora “Dziesmu pasts” koncerts. Brīnišķīgā skanējumā skanēja gan latviešu autoru dziesmas, kā J.Lūsēna “Ziemassvētki”,M.Lasmaņa “Eņģelis”, gan latviešu tautasdziesmu apdares, gan Ziemassvētku tematikai veltīti pasaules mūzikas šedevri.

13. decembrī filiāles klienti piedalījās RSAC “Gaiļezerā” organizētajās Pirmajā Rīgas čempionātā 64-lauciņu dambretē sociālo aprūpes centru iemītniekiem finālā.

jugla 7   jugla 8   jugla 9

16. decembrī filiāles klienti apmeklēja Latvijas neredzīgo biedrības semināru par veselīgu dzīvesveidu iedzīvotājiem virs 55 gadiem, kur tika apskatīta tēma par Veselīgu uzturu un fizisko aktivitāšu nozīmi.

jugla 10   jugla 11

17.decembrī notika ansambļu “Prieks” un “Retro”, kā arī solistu  Ziemassvētku koncerts. Koncertā dzeja un fragmenti no Svētajiem Rakstiem mijās ar latviešu komponistu Ziemassvētku dziesmām. Koncertā tika pausta Kristus dzimšanas vēsts. Viens no solistiem – luterāņu mācītājs Agris Sutra.

jugla 12

17.decembrī Atpūtas deju pēcpusdiena.

jugla 13

20.decembrī Ziemassvētku sveicieni stāvos. Jautrā noskaņā, ar dzejoļiem, dziesmām, Ziemassvētku vecīti un stāvu iemītnieku priekšnesumiem pabijām katrā stāvā, katrā istabiņā, nesdami prieku, Ziemassvētku noskaņu, un, protams, dāvanas.

jugla 14   jugla 19   jugla 14

jugla 15   jugla 16   jugla 17

20. decembrī koncertu sniedza Rīgas Klasikās ģimnāzijas audzēkņi – tika spēlēta ukulele, skanēja klavieru skaņdarbi, tika izpildītas gan solo, gan ansamblī gan populāras, gan mazāk zināmas dziesmas.

jugla 20

23 decembrī filiāles klienti cepa un mielojās ar pašu gatavotām piparkūkām “Piparkūku darbnīcā”.

jugla 21   jugla 22   jugla 23   jugla 24

27. decembrī – senioru kora “Optimisti” un senioru deju kolektīva “Čaklās kājas” koncerts. Koncertā skanēja tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, tika dejotas dažādu pasaules tautu dejas.

jugla 25   jugla 26