VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

latvija lv

Aktuālie pasākumi VSAC "Rīga" filiālē "Rīga" Drukāt E-pasts:

Afiša - Rīga Kristīgie-page-001   afisa riga-page-001

Pasākumu plāns VSAC „Rīga” filiālē „Rīga” 2020.g. februāra mēnesī >>

 

Pasākumu retrospekcija filiālē "Rīga" 2020.g. janvāra mēnesī


04.01.2020.- Jauniešu pastorālās mājas pasākumā “Satiec īpašu bērnu”

Aprūpes centrā dzīvojošie bērni apmeklēja pasākumu “Satiec īpašu bērnu”. Bērni varēja iepazīt cirka pasauli un arī paši apguva visdažādākās prasmes, kas nepieciešamas cirka māksliniekam: mācījās no baloniem izlocīt zvērus un citus mošķus, trenējās veiklībā akrobātu trasītē, veidoja krāšņas maskas un apguva neparastus deju soļus. Noslēgumā visus pārsteidza krāšņais burvju mākslinieka Dantes Pecoli (Dante Pezzoli) šovs.

07.01.2020.- Dzimšanas dienas ballīte

Aprūpes centrā tika svinēta dzimšanas diena. Zēnam palika 15 gadi. Jubilāru sveikt ieradās aprūpes centrā dzīvojošie bērni, darbinieki un brīvprātīgie.

Riga 1

2020.gada 10. janvārī filiālē “Rīga” viesojās Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti. Prezidentam ar kundzi bija iespēja satikt bērnus, iepazīties ar darbiniekiem un brīvprātīgajiem. Viesošanās laikā tika pārrunāti aktuālie sociālās jomas jautājumi ar nozares pārstāvjiem un ģimenēm, kurās aug bērni ar invaliditāti. Valsts prezidents ar kundzi iepazinās arī ar filiālē “Rīga” notiekošo projektu “Ģimeniskai videi pietuvināta sociālā pakalpojuma bērniem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem nodrošināšanas modeļa izstrāde un aprobēšana valsts sociālās aprūpes centra “Rīga” filiālē “Rīga””. Projektā varēja satikt projekta mammas, auklītes un bērnus.

Esam pagodināti, ka Valsts prezidents ar kundzi apmeklēja filiāli “Rīga” un iepazinās ar bērniem, darbiniekiem, brīvprātīgajiem, kā arī padziļināti interesējās par dažādiem jautājumiem, kas skar bērnu institūcijā, un ģimenē, kurā ir bērns ar funkcionāliem traucējumiem.

Riga 2   Riga 3

Riga 4   Riga 5

Riga 6

10.01.2020.- Dzimšanas dienas ballīte

10. janvāris mūsu aprūpes centra bērniem bija īpašs ne tikai ar Valsts prezidenta un prezidenta kundzes vizīti vien, bet arī ar to, ka šajā dienā centrā tika rīkotas dzimšanas dienas svinības. Bērni saposās, sagatavoja dāvanas un kopīgi devās sveikt jubilāri. Prieks, dāvanas, saldumi un viesi bērnus padarīja īpaši priecīgus!

Paldies mūsu centra darbiniekiem par dāvanu, cienasta un rotājumu gatavošanu!

Riga 7   Riga 8

Riga 9

24.01.2020.- Bērni apmeklēja svētku koncertu Dienas centrā “Saules biedrībā”.

Centra biedri priecēja bērnus ar sagatavotiem muzikālajiem priekšnesumiem.

Riga 10   Riga 11

29.01.2020.- Vārda dienas svinības kafejnīcā “Rūtas tūtas kūkas”.

Filiāles “Rīga” dzīvojoša jaunieša vārda dienas svinības tika svinētas ārpus centra – Āgenskalna kafejnīcā “Rūtas tūtas kūkas”. Mūs uzņēma laipna kūku cepēja un atsaucīgi kafejnīcas apmeklētāji!

Riga 12   Riga 13

30.01.2020.- Bērni piedalījās filiāles “Teika” atvērtajā pasākumā

Riga 14   Riga 15   Riga 16

Pasākumā bērni vēroja dažādu mākslinieku, filiāles “Teika” bērnu gatavotu un burvju mākslinieka priekšnesumus. Vislielāko prieku mūsu bērniem sagādāja satiktie dzīvnieki. Bērni ar sajūsmu baudīja izjādi zirga mugurā!

31.01.2020.- PLECS pasākums Kuldīgā.

Kuldīgas novada muzejā notika satikšanās pasākums bērniem un ģimenēm, lai iepazītos un pavadītu kopā laiku. Bērniem bija iespēja muzejā orientēties, izzinot tā bagātības un gūstot zināšanas par vēsturi.

Riga 17   Riga 18

Riga 19

Riga 20