VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

latvija lv

VECĀKAIS EKSPERTS PAKALPOJUMU NODROŠINĀŠANAS JOMĀ Drukāt E-pasts:

Darba devējs: VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS "RĪGA", Reģ. Nr. 90009226487

Profesija: Vecākais eksperts pakalpojumu nodrošināšanas jomā 

Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku

Darba vietu skaits: 1

Prasības: Darba pieredze sociālo pakalpojumu vai veselības aprūpes jomā ne mazāka par 3 gadiem. Izpratne par valsts politiku sociālajā un veselības aprūpes jomā. Latvijas Republikas normatīvo aktu pārzināšana. Prasme analizēt nepieciešamo informāciju, situāciju, paredzēt un novērtēt riskus. Labas saskarsmes un komunikācijas prasmes. Prasme vērtēt faktus, paredzēt un novērtēt riskus. Spēja pārliecinoši argumentēt savu viedokli. Pieredze dokumentu izstrādē. Labas prasmes darbā ar datoru.

Izglītības līmenis: Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība sociālajā darbā vai augstākā izglītība medicīnas jomā.

Pienākmi: Izvērtēt sniegto pakalpojumu atbilstību normatīvo aktu prasībām. Izskatīt iesniegumus, sūdzības un priekšlikumus par sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas, un veselības aprūpes  procesa jautājumiem, sagatavot un sniegt atbildes iesniedzējam. Koordinēt un kontrolēt klientu kustību un nodrošināt klientu ievietošanu, pārvietošanu un izrakstīšanu VSAC “Rīga” filiālēm. Veikt pārbaudes VSAC “Rīga” filiālēs un izvērtēt sniegto pakalpojumu kvalitāti, atbilstoši normatīvo aktu prasībām, identificēt tendences, problēmas un iespējamos riskus, apkopot iegūto informāciju. Izstrādāt priekšlikumus sniegto pakalpojumu pilnveidošanai, attīstībai un optimizācijai, izstrādāt ieteikumus par nepieciešamajiem risku novēršanas pasākumiem sniegtā pakalpojuma kvalitātes uzlabošanai un pilnveidošanai. Veikt korekcijas informācijas ievietošanai mājas lapā, pakalpojuma nodrošināšanas jomā. Uzturēt informācijas aktualitāti sociālajos tīklos.

Alga no EUR: 800

Alga līdz EUR: 1045

Darba režīms: Normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā.

Slodzes tips: Viena vesela slodze

Darba vietas adrese: Braila iela 2, Rīgā, LV-1024, VSAC „Rīga”

Kontaktpersona:  Kristīne Jarmakoviča; t.67436870, 27801715
Adrese: Braila iela 2, Rīga, LV-1024

CV un motivētu pieteikuma vēstuli līdz 2018. gada 15. oktobrim sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  ar atzīmi „Vakance vecākais eksperts”. 

Tiks izskatīti iesniegtie CV, kuri atbilst izvirzītajām prasībām.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts sociālās aprūpes centrs “Rīga”, adrese: Braila iela 2, Rīga, LV-1024.

Piesakot savu kandidatūru uz izsludināto amata vietu, Jūs uzticat savus personas datus Valsts sociālās aprūpes centram “Rīga”. Detalizēta informācija par personas datu apstrādes aspektiem šī nolūka sasniegšanai  ir norādīta iestādes mājas lapā, adrese:

http://vsacriga.gov.lv/index.php?option=com_content&;;view=article&id=1557&Itemid=224