VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

Ziedojumi filiālei "Rīga" Drukāt E-pasts:

2018. gada 4. ceturksnī saņemtie ziedojumi filiālei "Rīga":


1

Juridiskas personas SIA “AbbVie” ziedojums – karuselis bērnu vajadzībām, aktivitātes veicināšanai.

234

Juridiskas personas SIA “Step Trans” ziedojums – naudas līdzekļi Ziemassvētku dāvanu iegādei filiāles “Rīga” bērniem. Tika iegādātas individuālas dāvanas bērniem, saskaņā ar viņu vēlmēm, pozitīvu emociju un sajūtu radīšanai.

2018. gada 2.ceturksnī saņemtie ziedojumi filiālei "Rīga":

1

Fiziskas personas ziedojums – plaukts ar kastēm. Ziedojums ir nodots lietošanā 1 grupas bērniem izmantošanai Radošajā telpā. Plaukts ar kastēm tiek izmantots mantu  un nodarbībām paredzēto lietu salikšanai.
2
Fiziskas personas ziedojums – paklājs. Ziedojums ir nodots lietošanā 1 grupas bērniem izmantošanai Radošajā telpā. Paklājs atrodas uz grīdas omulīgām rotaļām un nodarbībām.

2018. gada 1.ceturksnī saņemtie ziedojumi filiālei "Rīga":

Pufi, kuru iegādei līdzekļus ziedoja privātpersonas, ir izvietoti grupās.
Pērļu vannas, kuru iegādei līdzekļus ziedoja privātpersonas, izmanto masieri un fizioterapeiti bērnu relaksācijai un muskuļu saspringuma noņemšanai.

pufi

Bērnu grāmatiņas, kuru iegādei naudu ziedoja privātpersonas, ir atrodas grupās, lai bērni varētu tās paņemt un darboties ar tām, kad vēlas.

Pufi, kuru iegādei līdzekļus ziedoja privātpersonas, ir izvietoti grupās. Pufos bērni var viegli ieņemt sev ērtu pozu, tie ieņem ķermeņa formu.

 

pufi 5

Sensorie celiņi, kurus ziedoja privātpersona, ir izvietoti grupās.

sensorie celiņi