VALSTS SOCIĀLĀS APRŪPES CENTRS RĪGA

Ziedojumi filiālei "Rīga" Drukāt E-pasts:

Filiāle “Rīga” 2019.gada trešais ceturksnis

A/S “Cēsu alus” ziedojums filiāles jauniešiem - limonāde un kvass filiāles bērnu un jauniešu tematiskajām ballītēm, dzimšanas dienu svinībām, Zinību dienas pasākumam.

riga 1

Filiāle "Rīga" 2019. gada otrais ceturksnis

SIA “Solvay Business Services Latvia” ziedojums filiāles “Rīga” bērnu vajadzībām – magnetola un sienas pulkstenis.

1   2

Filiāle “Rīga” 2019.gada pirmais ceturksnis

Juridiskas personas ziedojums – auto paliktņi bērnu drošai pārvadāšanai uz skolu, bērnudārzu, nodarbībām, ārsta apmeklējumiem, ekskursijās.

Zied riga_19_1

Fiziskas personas ziedojums – trauki un mīkstais inventārs bērnu ēšanas kultūras attīstīšanai, estētiskam vides noformējumam un saldākam miedziņam.

Zied riga_19_2   Zied riga_19_3

Zied riga_19_4   Zied riga_19_5

Zied riga_19_6   Zied riga_19_7

Zied riga_19_9   Zied riga_19_8

2018. gada 4. ceturksnī saņemtie ziedojumi filiālei "Rīga":

1

Juridiskas personas SIA “AbbVie” ziedojums – karuselis bērnu vajadzībām, aktivitātes veicināšanai.

2   34

Juridiskas personas SIA “Step Trans” ziedojums – naudas līdzekļi Ziemassvētku dāvanu iegādei filiāles “Rīga” bērniem. Tika iegādātas individuālas dāvanas bērniem, saskaņā ar viņu vēlmēm, pozitīvu emociju un sajūtu radīšanai.

2018. gada 2.ceturksnī saņemtie ziedojumi filiālei "Rīga":

1

Fiziskas personas ziedojums – plaukts ar kastēm. Ziedojums ir nodots lietošanā 1 grupas bērniem izmantošanai Radošajā telpā. Plaukts ar kastēm tiek izmantots mantu  un nodarbībām paredzēto lietu salikšanai.
2
Fiziskas personas ziedojums – paklājs. Ziedojums ir nodots lietošanā 1 grupas bērniem izmantošanai Radošajā telpā. Paklājs atrodas uz grīdas omulīgām rotaļām un nodarbībām.

2018. gada 1.ceturksnī saņemtie ziedojumi filiālei "Rīga":

Pufi, kuru iegādei līdzekļus ziedoja privātpersonas, ir izvietoti grupās.
Pērļu vannas, kuru iegādei līdzekļus ziedoja privātpersonas, izmanto masieri un fizioterapeiti bērnu relaksācijai un muskuļu saspringuma noņemšanai.

pufi

Bērnu grāmatiņas, kuru iegādei naudu ziedoja privātpersonas, ir atrodas grupās, lai bērni varētu tās paņemt un darboties ar tām, kad vēlas.

Pufi, kuru iegādei līdzekļus ziedoja privātpersonas, ir izvietoti grupās. Pufos bērni var viegli ieņemt sev ērtu pozu, tie ieņem ķermeņa formu.

pufi 5

Sensorie celiņi, kurus ziedoja privātpersona, ir izvietoti grupās.

sensorie celiņi